2 відгуків
+380 (67) 371-44-29
+380 (99) 626-33-00
+380 (50) 220-77-18
Торгово-касове обладнання

ЯКИЙ ВИБРАТИ КОМПЛЕКТ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ - СТАНДАРТ, БЮДЖЕТ ЧИ ПРЕМІАЛЬНИЙ.

ЯКИЙ ВИБРАТИ КОМПЛЕКТ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ - СТАНДАРТ, БЮДЖЕТ ЧИ ПРЕМІАЛЬНИЙ.
Ми постараємося трохи розкрити у цій статті цю тему. Не багато забігаючи вперед, скажемо, що всі проекти прораховуються індивідуально. При прорахунку розглядається проект в цілому:
сфера діяльності торгової точки. Це може бути як продуктовий магазин або магазин з продажу одягу, так і, наприклад, магазин самообслуговування; кількість робочих місць продавців (касирів), товарознавців і керуючого; необхідність ведення тих чи інших операцій; і багато іншого. Після ретельного аналізу, перед замовником стоїть вибір - Яке обладнання використовувати? Перелік обладнання підбираємо під конкретну торгову точку. Але обладнання на ринку України є в різних цінових сегментах: бюджетне, середнього рівня і преміального рівня. Ми коротко розглянемо в чому ж відмінності і є необхідність переплачувати.
Бюджетне обладнання( від 1000,00 грн) для автоматизації ми рекомендуємо використовувати в нових торгових точках з невеликими площадами. Так само бюджетна лінійка ефективна при маленьких завантаження. Якщо Ви відкриваєте нову торговельну точку і не впевнені, чи буде вона рентабельною - ми рекомендуємо не поспішати платити за преміальне обладнання. Адже якщо магазин стане популярним і це обладнання не буде справлятися - Ви завжди можете купити іншого рівня.
Оборудование среднего сегмента. На наш взгляд, это оптимальное решение для 99 % новых торговых точек. Как правило, оборудование среднего уровня ненамного дороже. Но при этом значительно лучше в плане функциональности и надёжности.
Премиальное оборудование для автоматизации. Это максимальный сегмент оборудования по стоимости. Как правило, премиальное оборудования рекомендуется использовать в таких же премиальных торговых точках. Например, в мультибрендовых бутиках, винных магазинах и т.п. Это оборудование лучших мировых производителей и оно идеально подходит для таких же торговых точек. Ведь согласитесь, контингент присутствующий в них очень требователен даже к мелочам.
Имея многолетний опыт работ и специализированных работников  "Компания Ликс" проконсультирует и подберет самый оптимальный вариант для Вашей полноценной работы.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner