Кошик
2 відгуків
Торгово-касове обладнання
+380 (67) 371-44-29
+380 (99) 626-33-00
+380 (50) 220-77-18

Сервіс та обслуговування фіскальної техніки і розрахунково-касового обладнання

 • Послуга

від 350 

Замовлення тільки за телефоном

+380 (67) 371-44-29
менеджер София
 • +380 (99) 626-33-00
  менеджер София
 • +380 (50) 220-77-18
  менеджер Мария
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сервіс та обслуговування фіскальної техніки і розрахунково-касового обладнання
Сервіс та обслуговування фіскальної техніки і розрахунково-касового обладнанняПослуга
від 350 
+380 (67) 371-44-29
менеджер София
 • +380 (99) 626-33-00
  менеджер София
 • +380 (50) 220-77-18
  менеджер Мария

Опис

Згідно із законодавством України касовий апарат і фіскальний реєстратор (РРО) повинен знаходиться на сервісному технічному обслуговуванні.

Фіскальна техніка або касове обладнання було створено для того, щоб передавати звіти і розрахунках за надані послуги або проданий товар. Асортимент даного обладнання широкий, внесений до реєстру. Відповідно до закону, операції з готівкою і безготівковими грошима повинні здійснюватися за допомогою електронного обладнання.

Всі виробники фіскальної техніки в формулярі паспорта і в інструкції по експлуатації повідомляють про необхідність проведення технічного обслуговування в центрі сервісного обслуговування РРО. Більш того, гарантійний термін експлуатації виробу має силу тільки при проведенні технічного обслуговування уповноваженим виробником, центром сервісного обслуговування (ЦСО). Таким чином проведення обслуговування касового апарату або фіскального апарату не тільки гостра необхідність, але вимоги виробника і законодавства України.

Сервісний центр Компанія Ликс має кваліфікованих співробітників для якісного проведення обслуговування всієї касової техніки. Ми проводимо обслуговування касових апаратів, фіскальних регітсраторов (РРО) в Нікополі та регіоні.

При укладанні договору на обслуговування РРО, додатково обговорюються основні технічні моменти, пов'язані з обслуговуванням фіскального реєстратора або касового апарату. Узгоджується дата і час приїзду фахівця на торговельну точку, оплата за проведені роботи та методу передачі бухгалтерських документів і деякі інші моменти.

Для укладення договору на сервісне обслуговування з сервісним центром Компанії Ликс в Нікополі Вам потрібно зателефонувати з будь-якого телефону, під'їхати в офіс або від правити електронкою такі реквізити:

 • Модель РРО (можна дізнатися в паспорті на РРО);
 • Заводський номер РРО (можна дізнатися у паспорті РРО або в будь-якому чеку. Зазвичай перед ним друкується "ДТ");
 • Копію виписки з ЄДР юр. і фіз. осіб;
 • Копію свідоцтва платника ПДВ, якщо є;
 • Юридична адреса;
 • Фактична адреса, за якою застосовується РРО

Відповіді на часті питання по обслуговуванню:

Роботи з технічного обслуговування РРО (касових апаратів)
Технічне обслуговування РРО проводяться відповідно до гарантійного та післягарантійного вимогами заводу-виготовлювача і складається з: зовнішній огляд, перевірка правильності відображення обов'язкових реквізитів на чеку, чистка та змащування механічних вузлів друку і механізму протягування стрічки, перевірка версії встановленого внутрішнього програмного забезпечення.

Роботи з відновлення працездатності РРО
При виявленні будь-яких поломок в роботі Вашого касового апарату (РРО) (неправельную дата / час, порушення реквізитів виду чека, некоректність підсумкових сум і т.п.) і неможливості усунення цієї несправності, дотримуючись інструкції по експлуатації РРО, силами персоналу Вашої організації слід, не знімаючи Z-звіту, припинити роботу на касовому апараті і негайно зв'язатися з фахівцями технічної підтримки. При цьому необхідно грамотно пояснити зовнішній прояв збою (показання несправності на індикаторі касира, роздруківка несправності на чеку, наявність звукового сигналу і т.п.), послідовність дій касира безпосередньо до збою (включав РРО, пробивав чек, знімав звіт і т. Д. ) якщо несправність не вдалося усунути по телефону, то необхідно викликати інженера ЦСО або доставити РРО в сервісний центр якщо договором не передбачено виїзд майстра. Як правило, час ремонту РРО становить від декількох хвилин до декількох годин в залежності від складності виявлення та усунення несправності.

Навчання касирів роботі на касовому апараті
При навчанні касира розглядається щоденна робота касира: початок робочого дня - які операції повинен виконати касир перед початком роботи; як ефективно і безпомилково обслужити клієнтів (покупців) - реєстрація покупок, підрахунок здачі, корекція помилок; кінець робочого дня - як здати виручку (інкасація), отримання підсумкової звітності за день, оформлення документації; додатково - заправка чекової стрічки, перепрограмування часу, отримання фіскального звіту за місяць.

У процесі підготовки: Вас навчать поводитися з апаратом (якщо Ви бачите його вперше в житті); доведуть до відома про вимоги, що пред'являються податковими органами до роботи касира; попередять про можливі (найбільш поширених) помилки (випадки з життя вже бувалих касирів).

Записатися на навчання можна по телефону і вказати бажану дату і час.

Зняття касового апарату з обліку
Виведення з експлуатації касового апарату або його зняття з обліку відбувається з наступних причин. У разі закінчення нормативного терміну використання РРО, цей термін прописаний в законодавстві України і визначений як 7 років з моменту введення в експлуатацію або не більше 9 років з моменту виробництва. У першому випадку достатньо зняти з обліку старий і купити новий касовий апарат. У разі ліквідації підприємства або припинення підприємницької діяльності. При зміні власника РРО, якщо пристрій переходить в управління до нового власника. Зняття РРО з реєстрації в сервісному центрі (розпломбування РРО) здійснюються за заявою власника. До заяви на розпломбування додається паспорт касового апарату. Після зняття з обліку в ЦСО Вам видається Довідка про розпломбування РРО, яку необхідно пред'явити в ДПІ за місцем реєстрації РРО.


Вартість обслуговування по касовим апаратам:

Назва пакета послуг (робіт)

Вартість ремонту, грн (без ПДВ)

Введення в експлуатацію, (новий) 

450,00

Опломбування/переопломбування 

120,00

Технічна експертиза (діагностика)

150,00

Ремонт касового апарату 

від 250,00 грн (без вартості запчастин)

Первинне програмування за 1 код товару 

до 100 товарів – 300 грн, вище 100 товарів – 3 грн/код

Перереєстрація РРО  

450,00

Навчання роботі на РРО 

200,00

Посвідчення (якщо раніше проходили навчання) 

100,00 

Касове обслуговування, щомісячне 

300,00 – 350,00

Квартальне обслуговування

900,00

Щорічне технічне опломбування

120,00

Примусова передача даних  

150,00

Призупинення технічного обслуговування 

50,00 грн/міс

Заявка на реєстрацію або зняття з обіку РРО (робота в кабінеті клиієнта) 

150,00 грн/заявка

Подача довідки 20 ОПП

150,00

Виїзд до клієнта за касовим апаратом (по місту) 

50,00

Виїзд до клієнта за касовим апаратом (за містом) 

10,00 грн/км

Чистка від слідів комах та посторонніх рідин 

500,00

Перенесеня кодів 

100,00

*При вводі 3-х та більше касових апаратів введення в експлуатацію 400 грн/каса 

Інформація для замовлення

 • Ціна: від 350 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner